Tel.: 663 158 787
Tel.: 13 4939728

Gadu-Gadu: 31835157Gadu-Gadu: 31835157
E-mail:
biuro@nonisuplementy.pl

FILTR DO AQUARION

FILTR DO AQUARION
Producent: CaliVita International
Ilość: 1 sztuka
Dostępność: W magazynie
Cena detaliczna: 539,00 zł
Nasza cena: 405,00 zł
Ilość:  

Wielostopniowy filtr do jonizatora Aquarion

Wielostopniowy filtr najwyższej jakości z zastosowaniem nano-srebra, mieszczący się w pojedyńczej obudowie.

Wkład filtra o średnicy 0,01 mikrona nie tylko doskonale filtruje wodę, ale również dodatkowo ją uaktywnia dzięki korzystnym właściwościom turmalinu. Turmalin jest unikalnym półszlachetnym kamieniem, który wytwarza napięcie elektryczne (0.06 mA) i uwalnia dalekie promieniowanie podczerwone. W naturalny sposób jonizuje wodę, tak więc już w fazie oczyszczania wody, jak „superdoładowacz”, wzbogaca ją w jony, zwiększając skuteczność jonizatora w tym zakresie.

Do pozostałych faz filtra podstawowego zaliczamy filtr włókninowy oraz granulowany węgiel aktywowany, które dodatkowo zwiększają czystość wody poprzez usuwanie zapachów i toksyn. Węgiel aktywowany jest nasycony srebrem w celu zahamowania rozwoju bakterii w czasie, gdy jonizator nie pracuje. Wkład filtra łatwo wymienić.

Użycie najwyższej jakości materiałów w tym filtrze zapewnia wytwarzanie zdrowszej i czystszej wody. Filtr zatrzymuje wiele różnych zanieczyszczeń przepuszczając jednocześnie wartościowe składniki mineralne.

Źródło: calivita.pl


Copyright © 2012 www.nonisuplementy.pl

Strona ta jest prowadzona, zarządzana i stanowi własność Marka Dubiela, Niezależnego Dystrybutora produktów CaliVita® International. Wyżej wymieniony Niezależny Dystrybutor ponosi wyłączną odpowiedzialność za poszczególne treści, jak i całkowitą zawartość strony internetowej. CaliVita® International ani żaden z jej oddziałów działających w poszczególnych krajach nie ponoszą odpowiedzialności za taką witrynę. Produkty w ofercie CaliVita®, występujące na tej stronie internetowej, posiadają status suplementu diety, odnoszą się do nich odpowiednie oświadczenia zdrowotne i nie mogą mieć zastosowania oświadczenia medyczne. Żadne oświadczenie, stwierdzenie, opinia lub informacja odnosząca się do któregokolwiek suplementu diety nie mogą zastępować porady lekarskiej.