Tel.: 663 158 787
Tel.: 13 4939728

Gadu-Gadu: 31835157Gadu-Gadu: 31835157
E-mail:
biuro@nonisuplementy.pl

E-PROTECT STICKER

E-PROTECT STICKER
Producent: CaliVita International
Ilość: 1 sztuka
Dostępność: W magazynie
Cena detaliczna: 80,00 zł
Nasza cena: 60,00 zł
Ilość:  

E-PROTECT STICKER  - Folia ochronna przed elektrosmogiem - Eliminuje skutki oddziaływania pola elektromagnetycznego.

communiguard-elektrosmogW obecnych czasach życie bez urządzeń elektronicznych jest praktycznie niewyobrażalne. Jednak urządzenia gospodarstwa domowego, zestawy telewizyjne, komputery, laptopy i najczęściej używane telefony komórkowe, które zawsze nosimy blisko ciała to wszystko źródła pola elektromagnetycznego.

Pola te w szczególności, kiedy mamy do czynienia z nimi przez dłuższy okres czasu mogą niekorzystnie wpłynąć na funkcjonowanie naszego organizmu. Mogą zakłócić prawidłowy rytm snu i czuwania, powodować bóle głowy, rozdrażnienie, uczucie stałego zmęczenia, itp.

Wszystkie żywe komórki oraz tkanki organizmu wytwarzają również pole elektromagnetyczne. Czynnikiem decydującym o elektrowrażliwości może być fakt, że oscylacja i amplituda pola elektromagnetycznego wytwarzanego przez urządzenia elektroniczne różnią się od naturalnego pola wytwarzanego przez ludzki organizm. Taka interferencja może spowodować zakłócenie naturalnego wzorca aktywności elektromagnetycznej organizmu.

E-Protect Sticker to folia ochronna, której działanie oparte jest na zasadach biofizyki. Zawiera krzem, który został wykorzystany do harmonizowania negatywnych następstw oddziaływania pola elektromagnetycznego. Może chronić nasz organizm przed wyżej wspomnianym, negatywnym wpływem pola elektromagnetycznego.

E-Protect Sticker dzięki wykorzystaniu zasad biorezonansu, wspiera procesy wpływające na fale elektromagnetyczne, wytwarzane np. przez telefony komórkowe i dopasowuje je do naturalnych fal wytwarzanych przez nasz organizm. Harmonizacja częstotliwości fal pomaga zniwelować ich negatywny wpływ na organizm.

Ciekawostka!

Efekty stosowania E-Protect Sticker podczas używania telefonu komórkowego:

  • W trakcie badania zmierzono stopień nagrzewania się głowy oraz uszu 4 minuty po użyciu telefonu komórkowego oraz 4 minuty po użyciu telefonu z folią ochronną E-Protect Sticker.
  • Początkowa temperatura skóry głowy to 27,5 °C
  • Temperatura skóry głowy po 4 minutach korzystania z telefonu komórkowego bez E-Protect Sticker to 31,5 °C
  • Temperatura skóry głowy po 4 minutach używania telefonu komórkowego z E-Protect Sticker to 27,5 °C
  • Z przeprowadzonych badań wynika, że efektem używania telefonu komórkowego bez jakiejkolwiek ochrony może być silne nagrzanie skóry głowy. Kolejne testy wykazały, że podczas rozmowy telefonicznej z użyciem E-Protect Sticker nie dochodziło do tego zjawiska.

Skuteczność folii ochronnej została oceniona podczas badań przeprowadzonych przez niemiecki instytut EUTROPA, podczas których uzyskała znakomite wyniki.
Oczywiście, warto stosować E-Protect Sticker nie tylko na telefonach komórkowych, ale na każdym innym urządzeniu, które wytwarza pole elektromagnetyczne podczas swojej pracy (np. Telefony bezprzewodowe, kuchenki mikrofalowe, samochody, urządzenia służące do monitorowania niemowląt itp.).

Instrukcja obsługi:
Oderwij ostrożnie folię ochronną z opakowania i przyklej ją z tyłu telefonu. Nie przycinaj jej!
W podobny sposób można ją przykleić do innych urządzeń lub w samochodzie. W przypadku kuchenek mikrofalowych folię ochronną zawsze należy przyklejać na zewnętrznej obudowie, gdyż jest ona wykonana z aluminium!
Nieużywaną folię ochronną należy przechowywać w miejscu niedostępnym dla dzieci

UWAGA!
E-Protect Sticker nie jest urządzeniem medycznym. Nie należy używać go w celach diagnostycznych oraz leczniczych! W przypadku jakichkolwiek problemów, prosimy skorzystać z porady lekarza!

Skutki promieniowania elektromagnetycznego

„Naturalne pola elektromagnetyczne, takie jak pole magnetyczne Ziemi, pola związane ze zjawiskami zachodzącymi w atmosferze Ziemi (elektryczne wyładowania atmosferyczne, np. burze) oraz pola pochodzące z przestrzeni pozaziemskiej (promieniowanie ze Słońca i Kosmosu) w środowisku są obecne od początku istnienia życia. Były jednym z głównych czynników ewolucyjnego rozwoju gatunków. Nowym czynnikiem występującym w środowisku naturalnym jest pole elektromagnetyczne  (PEM) wytwarzane sztucznie. Pola te, a zwłaszcza tzw. smog elektromagnetyczny, stają się jednym z najbardziej powszechnych zjawisk towarzyszących człowiekowi.

Pole elektromagnetyczne jest wytwarzane przez powszechne urządzenia używane bezpośrednio przez człowieka (np. telefony komórkowe, golarki, pralki, kuchenki mikrofalowe), jak również przez instalacje służące do komunikacji za pomocą fal (stacje telefonii komórkowej, anteny radiowozyjne, stacje radarowe, radiolinie itp.). Szkodliwość fal elektromagnetycznych zależy od ich częstotliwości i dotyczy zarówno fal ultrakrótkich (UV) jak i najdłuższych. Od zakresu częstotliwości pola elektromagnetycznego zależy na ogół tylko poziom reakcji biologicznej, związany przede wszystkim z głębokością wnikania energii promieniowania do tkanek. Bardzo ważnym czynnikiem decydującym o szkodliwości pola elektromagnetycznego jest jego natężenie oraz czas narażenia, bowiem działanie pola elektromagnetycznego wykazuje cechy kumulacji. Oddziaływanie biologiczne PEM na człowieka jest różnorodne i wiąże się z efektem termicznym i nietermicznym. Energia pola pochłonięta przez organizm zamienia się w ciepło, co objawia się wzrostem temperatury ciała. Obecnie stwierdzono, iż nagrzewanie się tkanek nie jest jedynym skutkiem ekspozycji. Efekty nietermiczne mogą naruszać prawidłowy przebieg własnych procesów elektromagnetycznych wewnątrz komórki, tkanki czy narządu, chroniących ustrój przed niekorzystnymi czynnikami środowiskowymi. Wskutek tego w wymienionych strukturach biologicznych mogą powstać różne zaburzenia przemian chemicznych i reakcji enzymatycznych, pociągające za sobą określone efekty biologiczne”.

Pomimo faktu, iż elektrosmog stał się zjawiskiem wszechobecnym, możemy ograniczyć jego szkodliwy wpływ na nasz organizm. Folia ochronna E-Protect Sticker CaliVita® Electronics może nam w tym pomóc. Jest to urządzenie specjalnie zaprogramowane, które pomaga zneutralizować negatywny wpływ elektrosmogu. Dzięki wykorzystaniu zasad biorezonansu, Communiguard wspiera procesy wpływające na fale elektromagnetyczne, wytwarzane przez urządzenia elektryczne, w taki sposób, by fale te dopasowały się do naturalnego wzorca pola elektromagnetycznego, wytwarzanego przez organizm.
Źródło: calivita.pl


Copyright © 2012 www.nonisuplementy.pl

Strona ta jest prowadzona, zarządzana i stanowi własność Marka Dubiela, Niezależnego Dystrybutora produktów CaliVita® International. Wyżej wymieniony Niezależny Dystrybutor ponosi wyłączną odpowiedzialność za poszczególne treści, jak i całkowitą zawartość strony internetowej. CaliVita® International ani żaden z jej oddziałów działających w poszczególnych krajach nie ponoszą odpowiedzialności za taką witrynę. Produkty w ofercie CaliVita®, występujące na tej stronie internetowej, posiadają status suplementu diety, odnoszą się do nich odpowiednie oświadczenia zdrowotne i nie mogą mieć zastosowania oświadczenia medyczne. Żadne oświadczenie, stwierdzenie, opinia lub informacja odnosząca się do któregokolwiek suplementu diety nie mogą zastępować porady lekarskiej.