Tel.: 663 158 787
Tel.: 13 4939728

Gadu-Gadu: 31835157Gadu-Gadu: 31835157
E-mail:
biuro@nonisuplementy.pl

URX

URX
Producent: CaliVita International
Ilość: 60 tabletek
Dostępność: W magazynie
Cena detaliczna: 133,00 zł
Nasza cena: 100,00 zł
Ilość:  

 URX - UKŁAD MOCZOWY POD ŚCISŁĄ KONTROLĄ!

urx-kaliwitaUkład moczowy utrzymuje homeostazę ustroju poprzez kontrolę składu i objętości krwi oraz wydalenie z moczem produktów przemiany materii i zachowanie równowagi kwasowo-zasadowej. U osoby zdrowej jest on zwykle jałowy. Jednakże w niektórych okolicznościach, mogą pojawić się problemy w jego prawidłowym funkcjonowaniu. Częściej dotyczy to kobiet starszych lub młodych o dużej aktywności seksualnej, osób przyjmujących zbyt małą ilość płynów, ubierających się nieadekwatnie do pory roku, itp. Ta z pozoru „niewinna” dolegliwość potrafi czasami skutecznie zaburzyć naszą codzienną aktywność.

Poprzez profilaktykę, m.in.: picie odpowiedniej ilości wody, regularne korzystanie z toalety, unikanie siedzenia na zimnych powierzchniach, zwrócenie uwagi na higienę w miejscach publicznych (np. basen), ubieranie się odpowiednio do pory roku, możemy przyczynić się do zachowania naszego układu moczowego. Dodatkowym dla niego wsparciem mogą być aktywne składniki produktu URX.

Składniki roślinne korzystnie wpływające na drogi moczowe:

  • Żurawina wielkoowocowa (łac. Vaccinium macrocarpon), zawierająca m.in.: kwasy organiczne, cukry, związki fenolowe, terpeny, pektyny, witaminę C.
  • Ekstrakt z liści Buchu (łac. Agathosma betulina) także odgrywa ważną rolę w prawidłowym funkcjonowaniu układu moczowego.
  • D-mannoza (cukier prosty) również odgrywają istotną rolę w prawidłowym funkcjonowaniu układu moczowego.
  • Liście pokrzywy zwyczajnej (łac. Urtica dioica), wspierają pracę nerek, wykazują właściwości antyoksydacyjne oraz wspomagają pracę układu odpornościowego.
  • Dodatkowo formuła produktu zawiera wyciąg z rukwi wodnej, (łac. Nasturtium officinale) i witaminę C, które przyczyniają się do prawidłowego funkcjonowania systemu immunologicznego.

Opakowanie: 60 tabletek

URX

Składniki aktywne/1 tabletka:

D-mannoza  -  150 mg
Ekstrakt z owoców żurawiny wielkoowocowej (std. 30% polifenoli)  -  100 mg
Ekstrakt z liści pokrzywy
zwyczajnej (std. 1 % kwasu krzemowego)  -  100 mg
Ekstrakt z liści mącznicy lekarskiej (4:1)  -  100 mg
Ekstrakt z liści Buchu (4:1)  -  30 mg
Witamina C  -  20 mg
Ekstrakt z rukwi wodnej (4:1)  -  17 mg

Sposób użycia: 1-3 tabletki dziennie.

Suplement diety nie może być stosowany jako substytut zróżnicowanej diety.
Nie należy przekraczać zlecanej porcji do spożycia w ciągu dnia.
Produkt należy przechowywać zamknięty w suchym i chłodnym miejscu, niedostępnym dla dzieci.

Źródło: calivita.com.pl


Copyright © 2012 www.nonisuplementy.pl

Strona ta jest prowadzona, zarządzana i stanowi własność Marka Dubiela, Niezależnego Dystrybutora produktów CaliVita® International. Wyżej wymieniony Niezależny Dystrybutor ponosi wyłączną odpowiedzialność za poszczególne treści, jak i całkowitą zawartość strony internetowej. CaliVita® International ani żaden z jej oddziałów działających w poszczególnych krajach nie ponoszą odpowiedzialności za taką witrynę. Produkty w ofercie CaliVita®, występujące na tej stronie internetowej, posiadają status suplementu diety, odnoszą się do nich odpowiednie oświadczenia zdrowotne i nie mogą mieć zastosowania oświadczenia medyczne. Żadne oświadczenie, stwierdzenie, opinia lub informacja odnosząca się do któregokolwiek suplementu diety nie mogą zastępować porady lekarskiej.