Tel.: 663 158 787
Tel.: 13 4939728

Gadu-Gadu: 31835157Gadu-Gadu: 31835157
E-mail:
biuro@nonisuplementy.pl

Pakiet Organic Noni 3 + 1 GRATIS

Pakiet Organic Noni 3 + 1 GRATIS
Producent: CaliVita International
Ilość: 1 promocja
Dostępność: W magazynie
BRAK CENY

Organic NONI – bogactwo składników odżywczych i sekret długowieczności ! 

Organic Noni to nie 30%, nie 60%, ale ... 100% ekologiczny sok wytworzony wyłącznie z owoców noni - bez dodatku innych owoców. To niezwykłe bogactwo cennych składników odżywczych o nadzwyczajnych właściwościach antyoksydacyjnych.

Kupując 3 butelki Organic Noni, czwartą otrzymujesz w prezencie (tylko do wyczerpania zapasów)!

NONI - KRÓLOWA NATURY

organik-noniNoni (Morinda citrifolia) to polinezyjska roślina pochodząca z Azji, Australii i wysp Pacyfiku, której wysokość może sięgać od 3 do 7 m. Posiada sztywne, twarde gałęzie oraz duże, błyszczące, ciemnozielone liście. Z bujnych białych kwiatów powstają  zielone owoce, które dojrzewając zmieniają barwę na kolor żółty. Owoce o wielkości 7-15 cm, w kształcie małych ananasów można jeść na surowo, wysuszone lub ugotowane. Dojrzałe owoce noni mają charakterystyczny nieprzyjemny zapach, podobny do przejrzałego sera lub przysłowiowego trampka po wielogodzinnym treningu, gorzki smak, a przede wszystkim wiele bardzo cennych składników odżywczych.

Morinda citrifolia jest stosowana przez ludność Polinezji od ponad 2000 lat dla zachowania młodości i dobrego zdrowia. Szczególe właściwości owocu noni związane są z zawartością niezwykle ważnej substancji o unikalnych właściwościach - prokseroniny, z której w organizmie wytwarzana jest kseronina biorąca udział w ważnych procesach fizjologicznych oraz wielu innych alkaloidów. Owoc noni zawiera także mnóstwo witamin, składników mineralnych, mikropierwiastków, 18 różnych aminokwasów, kwasy organiczne, enzymy, ponad 150 substancji witalnych i odżywczych.

organik-noniZalety owocu noni:

  • posiada właściwości antyoksydacyjne,
  • korzystnie wspomaga układ odpornościowy,
  • wspiera układ pokarmowy,
  • wspomaga stawy,
  • poprawia samopoczucie,
  • jest pomocny przy zwiększonym stresie,
  • wpływa na prawidłowe funkcjonowanie układu sercowo-naczyniowego.


Czym wyróżniają się produkty organiczne/bio (ekologiczne)?

Żywność organiczna musi spełnić rygorystyczne wymagania dotyczące produkcji ekologicznej, w której ogranicza się stosowanie substancji chemicznych, np. chemicznych środków ochrony roślin, nawozów syntetycznych, dodatków do żywności i substancji pomagających w przetwarzaniu. Przy produkcji bio wykorzystuje się tylko naturalne metody. Obowiązuje całkowity zakaz stosowania organizmów genetycznie zmodyfikowanych, promieniowania jonizującego, mineralnych nawozów azotowych, stymulatorów wzrostu.

Owoce pochodzące z gospodarstw ekologicznych są smaczniejsze i bogatsze w składniki odżywcze, takie jak: antyoksydanty, składniki mineralne, polifenole. Ponadto smak i aromat żywności jest osiągany w naturalny sposób, bez jakichkolwiek chemicznych polepszaczy smakowych. Zdrowie roślin utrzymywane jest przez dobór odpowiednich gatunków i odmian, które są odporne na szkodniki i choroby, właściwy płodozmian, metody mechaniczne i fizyczne walki z chwastami oraz szkodnikami. Produkcja organiczna nie zanieczyszcza gleby ani wody.

Jak rozpoznać żywność organiczną?

Wiarygodność produktów pochodzących z gospodarstw ekologicznych zapewnia właściwe ich etykietowanie. Obowiązkowym elementem znakowania jest zamieszczenie nazwy i numeru identyfikacyjnego jednostki certyfikującej produkcję ekologiczną. Ponadto podczas znakowania żywności ekologicznej  na terenie Unii Europejskiej należy podać wspólnotowe logo żywności ekologicznej oraz informację o pochodzeniu produktu.

NOWOŚĆ!

Organic Noni - 946 ml

Składnik aktywny/30 ml:

Sok z organicznego owocu noni (12 g cząstek owoców noni) o naturalnym aromacie, pochodzącym z organicznych malin

Sposób użycia:

2 łyżki stołowe (30 ml) dziennie pół godziny przed posiłkiem.

UWAGA!
Suplement diety nie może być stosowany jako substytut zróżnicowanej diety.
Nie należy przekraczać zalecanej porcji do spożycia w ciągu dnia.
Produkt należy przechowywać zamknięty, w suchym i chłodnym miejscu, niedostępnym dla małych dzieci.
Kobiety w ciąży i karmiące piersią przed spożyciem produktu powinny zasięgnąć porady lekarskiej.

Źródło: calivita


Copyright © 2012 www.nonisuplementy.pl

Strona ta jest prowadzona, zarządzana i stanowi własność Marka Dubiela, Niezależnego Dystrybutora produktów CaliVita® International. Wyżej wymieniony Niezależny Dystrybutor ponosi wyłączną odpowiedzialność za poszczególne treści, jak i całkowitą zawartość strony internetowej. CaliVita® International ani żaden z jej oddziałów działających w poszczególnych krajach nie ponoszą odpowiedzialności za taką witrynę. Produkty w ofercie CaliVita®, występujące na tej stronie internetowej, posiadają status suplementu diety, odnoszą się do nich odpowiednie oświadczenia zdrowotne i nie mogą mieć zastosowania oświadczenia medyczne. Żadne oświadczenie, stwierdzenie, opinia lub informacja odnosząca się do któregokolwiek suplementu diety nie mogą zastępować porady lekarskiej.