Tel.: 663 158 787
Tel.: 13 4939728

Gadu-Gadu: 31835157Gadu-Gadu: 31835157
E-mail:
biuro@nonisuplementy.pl

Środki czystości

Pokaż:
Sortowanie:
UNIWERSALNY ŚRODEK DO CZYSZCZENIA

CaliClean Natural All Purpose Cleaner Lemon – uniwersalny środek do czyszczenia o zapachu cytrynowym przeznaczony do stosowania na różnych powierzchniach.

Usuwa tłuszcz, zabrudzenia, odciski palców i inne zanieczyszczenia. Do zastosowania m.in.: w kuchni, łazience, do czyszczenia np. mebli, blatów i podłóg. Nie ściera powierzchni.

Nie zawiera fosforanów, dioksyn, składników pochodzenia zwierzęcego i nie jest produkowany z surowców petrochemicznych.

Od teraz Twój dom będzie lśnił nowym blaskiem!

Cena detaliczna:
40,00 zł
Nasza cena:
30,00 zł
ŚRODEK DO CZYSZCZENIA KUCHNI

Seria produktów CaliClean została stworzona z myślą o perfekcyjnych gospodarzach, dbających o wnętrze swojego domu oraz o środowisko.
CaliClean Natural Kitchen Cleaner Citrus - środek czyszczący o zapachu cytrusowym jest przeznaczony do pielęgnacji powierzchni kuchennych.

Usuwa tłuszcz, zabrudzenia, przypalone jedzenie, odciski palców. Może być użyty do mycia blatów kuchennych, okapów, sprzętów kuchennych, płyt grzejnych, mikrofali.

Niech czyszczenie powierzchni kuchennych stanie się przyjemniejsze!

BRAK CENY
ŚRODEK DO CZYSZCZENIA SZKŁA

CaliClean Natural Glass Cleaner Lemon - środek do czyszczenia szkła o zapachu cytrynowym. Nie pozostawia smug.

Został wyprodukowany z substancji w 100% biodegradowalnych.

Może być zastosowany do mycia m.in.: okien, luster, szklanych drzwi, szklanych przedmiotów. Działa również na różnorodnych powierzchniach włączając ceramikę, kafelki, porcelanę, stal nierdzewną, chrom i granitowe blaty kuchenne.

Dzięki niemu widok za oknem stanie się wyraźniejszy, a i Tobie łatwiej będzie przejrzeć się w lustrze!

Cena detaliczna:
40,00 zł
Nasza cena:
30,00 zł
ŚRODEK DO CZYSZCZENIA TOALET

CaliClean Natural Toilet Cleaner to środek czyszczący przeznaczony do mycia urządzeń sanitarnych (muszle klozetowe). Czyści, nabłyszcza, odświeża powierzchnie.
Nie uszkadza instalacji wodno-kanalizacyjnych i systemów sanitarnych.

Gęsta formuła pokrywając powierzchnie ułatwia czyszczenie. Środek usuwa rdzę, osady spowodowane twardą wodą i inne zanieczyszczenia.

Produkty CaliClean są wolne od fosforanów i dioksyn. Zawierają środki powierzchniowo czynne pochodzenia roślinnego. Nie są wytwarzane z surowców petrochemicznych.

BRAK CENY
ŚRODEK DO CZYSZCZENIA ŁAZIENKI

Teraz masz możliwość przemienić swój dom nie do poznania dzięki naszym nowym, przyjaznym środowisku środkom czystości. Są one bezpieczne zarówno dla zdrowia całej Twojej rodziny, jak i dla środowiska.

Środek do czyszczenia łazienek o zapachu cytrynowym, który skutecznie czyści wszelkie osady z mydła i twardej wody oraz zabrudzenia na kafelkach, zlewie, wannie i prysznicu.

Spraw, by Twoja łazienka była w pełni higieniczna i zachęcała do ciepłych kąpieli każdego dnia!

BRAK CENY

Copyright © 2012 www.nonisuplementy.pl

Strona ta jest prowadzona, zarządzana i stanowi własność Marka Dubiela, Niezależnego Dystrybutora produktów CaliVita® International. Wyżej wymieniony Niezależny Dystrybutor ponosi wyłączną odpowiedzialność za poszczególne treści, jak i całkowitą zawartość strony internetowej. CaliVita® International ani żaden z jej oddziałów działających w poszczególnych krajach nie ponoszą odpowiedzialności za taką witrynę. Produkty w ofercie CaliVita®, występujące na tej stronie internetowej, posiadają status suplementu diety, odnoszą się do nich odpowiednie oświadczenia zdrowotne i nie mogą mieć zastosowania oświadczenia medyczne. Żadne oświadczenie, stwierdzenie, opinia lub informacja odnosząca się do któregokolwiek suplementu diety nie mogą zastępować porady lekarskiej.