Tel.: 663 158 787
Tel.: 13 4939728

Gadu-Gadu: 31835157Gadu-Gadu: 31835157
E-mail:
biuro@nonisuplementy.pl

Regulamin

REGULAMIN SKLEPU INTERNETOWEGO

Postanowienia ogólne


Sklep nonisuplementy.pl obsługiwany jest przez Niezależnego Dystrybutora Marka Dubiela, zwanego dalej nonisuplementy.pl

Wszystkie przesyłki realizowane są przez Centralny Salon Wysyłkowy CaliVita w Wojcieszynie, ul. Warszawska 547

Warunki dokonywania zakupów

Nonisuplementy.pl prowadzi sprzedaż produktów za pomocą sklepu internetowego dostępnego pod adresem http://www.nonisuplementy.pl

Sklep internetowy nonisuplementy.pl realizuje wyłącznie zamówienia rejestracyjne w Klubie CaliVita.

Oferta i realizacja zakupów

Produkty sklepu nonisuplementy.pl nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu art. 66 kodeksu cywilnego oraz innych właściwych przepisów prawnych.

W każdej paczce z zamówieniem wysyłany jest dokument poświadczający zakup.

Podstawowym warunkiem realizacji dokonanych zakupów jest prawidłowe złożenie zamówienia na stronach sklepu, wybór formy płatności i sposobu przesłania wybranego produktu bądź produktów.

 Wszystkie ceny podawane w sklepie nonisuplementy.pl są cenami wyrażonymi w złotych polskich (PLN) i zawierają podatek VAT.

Zwroty

Zamawiający może odstąpić od umowy bez podania przyczyn, składając stosowne oświadczenie na piśmie w terminie dziesięciu dni, liczonym od dnia wydania rzeczy. Do zachowania tego terminu wystarczy wysłanie oświadczenia przed jego upływem.

Do zwracanego towaru należy dołączyć dowód zakupu.

Kontakt w sprawie reklamacji i zwrotów: tel. 663 158 787

Postanowienia końcowe

Nonisuplementy.pl zobowiązuje się do ochrony danych osobowych zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. „O ochronie danych osobowych”.

Wypełnienie formularza z danymi Zamawiającego równoznaczne jest ze zgodą na przechowywanie oraz przetwarzanie podanych danych osobowych do celów realizacji i rozliczania transakcji. Dane osobowe Zamawiającego będą przetwarzane wyłącznie w celu realizacji złożonego zamówienia, w tym wystawienia dowodu zakupu i prowadzenia sprawozdawczości finansowej. Dane te są poufne i nie będą ujawniane osobom trzecim. Klient ma prawo do wglądu do własnych danych osobowych oraz ich poprawek, a także usunięcia z bazy danych. W tym celu należy wysłać wiadomość z określoną dyspozycją na adres e-mail: biuro@nonisuplementy.pl


Copyright © 2012 www.nonisuplementy.pl

Strona ta jest prowadzona, zarządzana i stanowi własność Marka Dubiela, Niezależnego Dystrybutora produktów CaliVita® International. Wyżej wymieniony Niezależny Dystrybutor ponosi wyłączną odpowiedzialność za poszczególne treści, jak i całkowitą zawartość strony internetowej. CaliVita® International ani żaden z jej oddziałów działających w poszczególnych krajach nie ponoszą odpowiedzialności za taką witrynę. Produkty w ofercie CaliVita®, występujące na tej stronie internetowej, posiadają status suplementu diety, odnoszą się do nich odpowiednie oświadczenia zdrowotne i nie mogą mieć zastosowania oświadczenia medyczne. Żadne oświadczenie, stwierdzenie, opinia lub informacja odnosząca się do któregokolwiek suplementu diety nie mogą zastępować porady lekarskiej.