Tel.: 663 158 787
Tel.: 13 4939728

Gadu-Gadu: 31835157Gadu-Gadu: 31835157
E-mail:
biuro@nonisuplementy.pl

EVENING PRIMROSE OIL

EVENING PRIMROSE OIL
Producent: CaliVita International
Ilość: 100 kapsułek
Dostępność: W magazynie
Cena detaliczna: 109,00 zł
Nasza cena: 82,00 zł
Ilość:  

EVENING PRIMROSE OIL - sekret młodości, skóra, włosy, stawy, serce…
 
olej-z-wiesiolkaEvening Primrose Oil – kapsułki zawierające olej z wiesiołka dwuletniego, który jest najbogatszym naturalnym źródłem nienasyconych kwasów tłuszczowych (witaminy F): cis-linolowego i gamma-linolenowego (GLA).
 
Olej z wiesiołka dwuletniego nadaje skórze i włosom zdrowy, młody wygląd. Wspiera także nasze „wewnętrzne zdrowie", uczestniczy w pracy serca i stawów. Posiada również właściwości antyoksydacyjne…
 
Olej z wiesiołka dwuletniego może być skutecznym dodatkiem do diety odchudzającej, jak również pomocny w łagodzeniu nieprzyjemnych objawów zespołu napięcia przedmiesiączkowego.
 

Wspiera także nasze „wewnętrzne zdrowie”, uczestniczy w pracy serca i stawów. Posiada również właściwości antyoksydacyjne.
 
Wiesiołek to wieloletnia roślina pochodząca z Ameryki Północnej, osiągająca ok. 1-1,5 m wysokości.
 
Olej z wiesiołka zawiera dwa ważne, nienasycone kwasy tłuszczowe: kwas gamma-linolenowy oraz kwas cis-linolowy, które znane są ze swoich licznych, korzystnych właściwości.
 
Kwas cis-linolowy pozytywnie wpływa na całkowity poziom cholesterolu we krwi oraz stężenie trójglicerydów, wspierając w ten sposób właściwe funkcjonowanie układu sercowo naczyniowego.
 
Piękna skóra oraz ładny, zdrowy wygląd to nie tylko kwestia estetyki.
 
Kwas gammalinolenowy korzystnie wpływa na strukturę nabłonka oraz tkanki łącznej, wspierając w ten sposób utrzymanie młodej i zdrowej skóry.
 
Zauważono, że olej z wiesiołka działa pozytywnie również w innych „obszarach”: może być pomocny w łagodzeniu nieprzyjemnych objawów, poprzedzających menstruację (tzw. zespół napięcia przedmiesiączkowego).
 
Wspomaga również prawidłowe funkcjonowanie stawów.
 
Zawarta w oleju witamina E przeciwdziała procesom utleniania nienasyconych kwasów tłuszczowych. Kwas gamma-linolenowy oraz kwas cis-linolowy wzajemnie uzupełniają swoje działanie w organizmie.
 
UWAGA!
Nienasycone kwasy tłuszczowe są bardzo wrażliwe na niszczące działanie wolnych rodników. Z tego powodu osoby, spożywające olej z wiesiołka w dużych ilościach, powinny także przyjmować suplementy diety, zawierające antyoksydanty.
Pacjenci cierpiący na padaczkę przed zastosowaniem preparatu powinni zasięgnąć porady lekarskiej.

Evening Primrose Oil
Składnik aktywny / 1 kapsułka żelowa:
Olej z wiesiołka dwuletniego  -  500 mg
który zawiera:
Kwas cis-linolowy  -  365 mg
Kwas gamma-linolenowy  -  45 mg

Sposób użycia: 3-6 kapsułek żelowych dziennie po posiłku lub według zaleceń.

Opakowanie: 100 kapsułek żelowych

Suplement diety nie może być stosowany jako substytut zróżnicowanej diety.
Nie należy przekraczać zlecanej porcji do spożycia w ciągu dnia.
Produkt należy przechowywać zamknięty w suchym i chłodnym miejscu, niedostępnym dla dzieci.
Źródło: calivita.com.pl


Copyright © 2012 www.nonisuplementy.pl

Strona ta jest prowadzona, zarządzana i stanowi własność Marka Dubiela, Niezależnego Dystrybutora produktów CaliVita® International. Wyżej wymieniony Niezależny Dystrybutor ponosi wyłączną odpowiedzialność za poszczególne treści, jak i całkowitą zawartość strony internetowej. CaliVita® International ani żaden z jej oddziałów działających w poszczególnych krajach nie ponoszą odpowiedzialności za taką witrynę. Produkty w ofercie CaliVita®, występujące na tej stronie internetowej, posiadają status suplementu diety, odnoszą się do nich odpowiednie oświadczenia zdrowotne i nie mogą mieć zastosowania oświadczenia medyczne. Żadne oświadczenie, stwierdzenie, opinia lub informacja odnosząca się do któregokolwiek suplementu diety nie mogą zastępować porady lekarskiej.