Tel.: 663 158 787
Tel.: 13 4939728

Gadu-Gadu: 31835157Gadu-Gadu: 31835157
E-mail:
biuro@nonisuplementy.pl

SPIRULINA MAX

SPIRULINA MAX
Producent: CaliVita International
Ilość: 60 tabletek
Dostępność: W magazynie
Cena detaliczna: 64,00 zł
Nasza cena: 48,00 zł
Ilość:  

Spirulina Max – Oczyść i wzmocnij swoje ciało i umysł!

spirulina-maxAlgi występują na naszej planecie od 2,5 miliarda lat. Ich znaczenie dla środowiska jest ogromne. Biorą udział w obiegu pierwiastków w przyrodzie oraz w mineralizacji wielu substancji organicznych, są także najważniejszym producentem tlenu. Mają również ogromne znaczenie w oczyszczaniu wody w naturalnych zbiornikach wodnych, a także wraz z bakteriami w oczyszczaniu ścieków. Są bardzo bogate w składniki organiczne i nieorganiczne - stanowią potencjalną rezerwę pokarmową dla człowieka i są współcześnie ważnym składnikiem diety w niektórych krajach - zwłaszcza w Japonii, a także cennym uzupełnieniem diety wegetariańskiej.

Spośród alg najbardziej niezwykłe są algi: szmaragdowozielona i niebieskozielona. Oba te gatunki stanowią znakomite źródło składników odżywczych o idealnej kompozycji. Spirulina jest uważana za najstarszą z obecnie występujących alg, prekursora świata roślin. To jednokomórkowa mikroalga o spiralnym kształcie i niebieskozielonym kolorze. Mimo, iż była cenionym produktem żywnościowym, a nawet środkiem płatniczym w starych kulturach Azteków i mieszkańców Afryki, to na terenach Europy była zupełnie nieznana. Dopiero w 1964 roku belgijski botanik Jean Leonard odkrył niezwykłe właściwości spiruliny. Trzy lata później japoński naukowiec wpadł na pomysł zastosowania spiruliny jako źródła białka o wysokiej wartości odżywczej w żywieniu ludzi. Od tego czasu spirulina stała się popularnym i bardzo cennym składnikiem odżywczym.
 
Spirulina Max zawiera niebieskozieloną algę. Skład spiruliny jest unikalną kompozycją i źródłem pełnowartościowego łatwo przyswajalnego białka oraz witamin, minerałów w postaci chelatów, nienasyconych kwasów tłuszczowych, chlorofilu, fitocyjaniny i enzymów.
 
40- 60% ich suchej masy jest zbudowane z substancji łatwo przyswajalnych przez organizm. Są one także odpowiednie dla wegetarian, gdyż w swoim składzie mają pełnowartościowe białko, stanowiące doskonały suplement aminokwasów.
 
Skład algi - spiruliny:

 • algi-calivitabiałko stanowi 65 - 71% spiruliny,
 • zawiera wszystkie niezbędne dla człowieka aminokwasy, jest łatwo trawione i przyswajane, nie zakwasza organizmu,
 • liczne minerały w postaci organicznej: wapń, magnez, cynk, potas, mangan, selen, fosfor,
 • występujące w niej żelazo ma formę organiczną, tak więc wodorosty są jego znakomitym, naturalnym źródłem,
 • jest bogatym źródłem witamin z grupy B, a także witaminy C i E,
 • to naturalne źródło witaminy A oraz kwasu linolenowego,
 • w wodorostach występują także pokaźne ilości kwasów nukleinowych (RNA, DNA) oraz chlorofilu. Ta ostatnia substancja często nazywana "skoncentrowaną siłą słońca" oczyszcza organizm ze zbędnych produktów przemiany materii, wspomaga pracę serca, jest wspaniałym środkiem tonizującym oraz wewnętrznym dezodorantem.

Spirulina – glon słodkowodny:

 • jest bardzo bogatą substancją odżywczą,
 • wzmacnia organizm,
 • odkwasza organizm i przywraca równowagę kwasowo-zasadową,
 • korzystnie wpływa na procesy krwiotwórcze,
 • wpływa na wzrost witalności i poziomu energii, pozwala dłużej zachować młodość,
 • pobudza system odpornościowy i dlatego nazywana jest pokarmem przyszłości, zielonym złotem, wodnym żeń-szeniem,
 • to źródło chlorofilu zwanego „krwią roślin” ze względu na prawie identyczny skład i strukturę jak hemoglobina.

UWAGA!
Osoby mające problemy z tarczycą przed przyjmowaniem tabletek z alg powinny zasięgnąć opinii lekarskiej.
 
Opakowanie: 60 tabletek
 
Spirulina Max
Składnik aktywny/1 tabletka:
Spirulina (alga) - 500 mg
 
Sposób użycia: 2-4 tabletki dziennie ½ godziny przed posiłkiem lub według zaleceń.
    
Suplement diety nie może być stosowany jako substytut zróżnicowanej diety.
Nie należy przekraczać zlecanej porcji do spożycia w ciągu dnia.
Produkt należy przechowywać zamknięty w suchym i chłodnym miejscu, niedostępnym dla dzieci.
 
Źródło: calivita.com.pl


Copyright © 2012 www.nonisuplementy.pl

Strona ta jest prowadzona, zarządzana i stanowi własność Marka Dubiela, Niezależnego Dystrybutora produktów CaliVita® International. Wyżej wymieniony Niezależny Dystrybutor ponosi wyłączną odpowiedzialność za poszczególne treści, jak i całkowitą zawartość strony internetowej. CaliVita® International ani żaden z jej oddziałów działających w poszczególnych krajach nie ponoszą odpowiedzialności za taką witrynę. Produkty w ofercie CaliVita®, występujące na tej stronie internetowej, posiadają status suplementu diety, odnoszą się do nich odpowiednie oświadczenia zdrowotne i nie mogą mieć zastosowania oświadczenia medyczne. Żadne oświadczenie, stwierdzenie, opinia lub informacja odnosząca się do któregokolwiek suplementu diety nie mogą zastępować porady lekarskiej.