Tel.: 663 158 787
Tel.: 13 4939728

Gadu-Gadu: 31835157Gadu-Gadu: 31835157
E-mail:
biuro@nonisuplementy.pl

SILK&SHINE SHAMPOO

SILK&SHINE SHAMPOO
Producent: CaliVita International
Ilość: 250 ml
Dostępność: W magazynie
Cena detaliczna: 35,00 zł
Nasza cena: 26,00 zł
Ilość:  

SILK&SHINE SHAMPOO - Piękno i zdrowie Twoich włosów!

szampon-kaliwitaNowy szampon do włosów Silk&Shine Shampoo to naturalny sposób na zachowanie lub odzyskanie piękna i zdrowia Twoich włosów. Zaletą szamponu jest uniwersalność i zdolność działania „na wielu frontach”.

Silk&Shine Shampoo:

  • dokładnie, ale delikatnie oczyszcza skórę głowy i włosy, jednocześnie dbając o zachowanie naturalnej warstwy ochronnej,
  • wzmacnia cebulki włosowe, zabezpieczając włosy przed wypadaniem,
  • zapobiega niszczeniu struktury włosa spowodowanym suszeniem suszarką, modelowaniem i szczotkowaniem fryzury,
  • jest tak delikatny, że można go stosować codziennie, do każdego rodzaju włosów,
  • dodatkowym atutem szamponu jest brak podrażnień oczu, gdyż w składzie zrezygnowano z zastosowania soli,
  • jest bardzo wydajny i ma delikatny, przyjemny zapach.

Wypróbuj nowy Silk&Shine Shampoo – nie zawiedziesz się!

Nowoczesna formuła szamponu i jego odpowiednio dobrane składniki zapewniają wiele korzyści, zarówno dla włosów, jak i skóry głowy.

Aloe Vera (ekstrakt z aloesu) – jego głównym zadaniem jest utrzymanie naturalnego nawilżenia włosów. Dzięki właściwościom przeciwzapalnym, wyciąg z aloesu stanowi naturalną i skuteczną ochronę. Nadaje im piękny połysk, większą objętość i zdrowy wygląd.

Dzięki prowitaminie B5 (Pantenol) włosy nabierają elastyczności, pozostają długo nawilżone i błyszczące. Składnik ten nie dopuszcza do rozdwajania się końcówek oraz polepsza kondycję włosów zniszczonych gorącym powietrzem suszarki i nieumiejętnym szczotkowaniem.

Sposób użycia:

Niewielką ilość szamponu nałożyć na wilgotne włosy, lekko masować, a następnie dokładnie spłukać.

Opakowanie: 250 ml
Źródło: calivita.com.pl


Copyright © 2012 www.nonisuplementy.pl

Strona ta jest prowadzona, zarządzana i stanowi własność Marka Dubiela, Niezależnego Dystrybutora produktów CaliVita® International. Wyżej wymieniony Niezależny Dystrybutor ponosi wyłączną odpowiedzialność za poszczególne treści, jak i całkowitą zawartość strony internetowej. CaliVita® International ani żaden z jej oddziałów działających w poszczególnych krajach nie ponoszą odpowiedzialności za taką witrynę. Produkty w ofercie CaliVita®, występujące na tej stronie internetowej, posiadają status suplementu diety, odnoszą się do nich odpowiednie oświadczenia zdrowotne i nie mogą mieć zastosowania oświadczenia medyczne. Żadne oświadczenie, stwierdzenie, opinia lub informacja odnosząca się do któregokolwiek suplementu diety nie mogą zastępować porady lekarskiej.