Tel.: 663 158 787
Tel.: 13 4939728

Gadu-Gadu: 31835157Gadu-Gadu: 31835157
E-mail:
biuro@nonisuplementy.pl

KREM REGENERUJĄCY NA DZIEŃ

KREM REGENERUJĄCY NA DZIEŃ
Producent: CaliVita International
Ilość: 50 ml
Dostępność: W magazynie
Cena detaliczna: 52,00 zł
Nasza cena: 39,00 zł
Ilość:  

Aquabelle – Krem regenerujący na dzień - Ciesz się piękną cerą!
 
krem-na-dzienKrem regenerujący na dzień - ma odpowiednią formę podania i konsystencję. Posiada ładny kolor i przyjemny zapach o właściwej intensywności. Dobrze rozsmarowuje się na skórze i bardzo dobrze wchłania. Jest wydajny w stosowaniu.

Krem przywraca skórze odpowiednie nawilżenie, natłuszczenie, elastyczność, jędrność i gładkość. Pomaga cerze odzyskać witalność oraz wygładzić zmarszczki, polepsza koloryt. Można go stosować na dzień do codziennej pielęgnacji cery oraz jako podkład pod makijaż.
 
Wilgotność naszej skóry jest ważna nie tylko z punktu widzenia estetyki. Chroni ona także nasz organizm przed wnikaniem szkodliwych substancji, pochodzących ze środowiska, a także zapobiega zbyt szybkiemu wyparowaniu wody z organizmu.
 
Wraz z upływem lat wilgotność skóry stale zmniejsza się, dlatego też najbardziej istotnym krokiem do zachowania piękna jest odpowiednie jej nawilżenie.
 
W tym celu należy zwrócić szczególną uwagę na odpowiednią podaż płynów, właściwe oczyszczenie skóry oraz regularne stosowanie wysokiej jakości kremów (np. kosmetyków z serii Aquabelle).
 
Kosmetyki Aquabelle to połączenie najnowszych osiągnięć naukowych z potęgą natury.
 
Skład tych produktów opiera się na 3 ważnych filarach:

  • naturalne składniki (olej z awokado, z nasion jojoby, itp.),
  • nowoczesne komponenty (ceramidy, witaminy, itp.),
  • nowa, rewolucyjna technologia patentowa: oczyszczona woda o zmniejszonej zawartości   deuteru (woda ZZD), nazywana także wodą hydro-light.

Deuter to jeden z izotopów wodoru. Im mniejsza zawartość deuteru w wodzie, tym wolniejszy proces podziału komórek – oznacza to, że proces starzenia się skóry przebiega wolniej, a jednocześnie zmniejsza się ryzyko powstawania uszkodzonych komórek.
 
Woda ZZD korzystnie wpływa na podział komórek. Jest bezpieczna dla organizmu, nie posiada żadnych toksycznych właściwości.
 
Linia kosmetyków Aquabelle składa się z mleczka do pielęgnacji i demakijażu twarzy, z kremu regenerującego (na dzień), kremu odżywczego (na noc). Głównym składnikiem tych trzech produktów jest woda ZZD.
 
Łączne stosowanie kosmetyków z serii Aquabelle może wzmocnić skuteczność ich działania.
 
Krem regenerujący na dzień:

  • głównym składnikiem aktywnym tego kremu są ceramidy, które regenerują cerę oraz poprawiają jej właściwości nawilżające. Wzmacniają elastyczność skóry, w efekcie zmniejsza się ilość zmarszczek oraz zapewniona jest skuteczna ochrona przed szkodliwym wpływem środowiska,
  • kolejnym ważnym składnikiem aktywnym jest witamina E, która dzięki swoim właściwościom antyoksydacyjnym chroni komórki przed szkodliwymi procesami utleniania. Posiada także naturalne właściwości nawilżające i przeciwzapalne, jak również witalizujące i odświeżające,
  • olej z awokado i nasion jojoby zmiękczają i natłuszczają skórę,
  • gliceryna nawilża skórę, poprawia elastyczność i wilgotność naskórka.

Sugerujemy stosowanie kremu głównie na dzień, ale także jako podkład pod makijaż.
 
Opakowanie: 50 ml
 
Aquabelle Regenerating Cream
 
Sposób użycia: nanieść krem na twarz, delikatnie rozprowadzić.
Źródło: calivita.com.pl


Copyright © 2012 www.nonisuplementy.pl

Strona ta jest prowadzona, zarządzana i stanowi własność Marka Dubiela, Niezależnego Dystrybutora produktów CaliVita® International. Wyżej wymieniony Niezależny Dystrybutor ponosi wyłączną odpowiedzialność za poszczególne treści, jak i całkowitą zawartość strony internetowej. CaliVita® International ani żaden z jej oddziałów działających w poszczególnych krajach nie ponoszą odpowiedzialności za taką witrynę. Produkty w ofercie CaliVita®, występujące na tej stronie internetowej, posiadają status suplementu diety, odnoszą się do nich odpowiednie oświadczenia zdrowotne i nie mogą mieć zastosowania oświadczenia medyczne. Żadne oświadczenie, stwierdzenie, opinia lub informacja odnosząca się do któregokolwiek suplementu diety nie mogą zastępować porady lekarskiej.