Tel.: 663 158 787
Tel.: 13 4939728

Gadu-Gadu: 31835157Gadu-Gadu: 31835157
E-mail:
biuro@nonisuplementy.pl

VEIN PROTEX

VEIN PROTEX
Producent: CaliVita International
Ilość: 60 tabletek
Dostępność: W magazynie
BRAK CENY

Vein ProteX dba o piękno i zdrowie Twoich nóg!

winprotex-kaliwitaProdukt z oferty globalnej dostępny tylko dla Klubowiczów posiadających ważny numer Klubu CaliVita. Możesz kupić ten produkt - w cenie klubowej - wystarczy wstąpić do Klubu CaliVita. Zamówienie tylko telefonicznie.

Ciągłe przebywanie w pozycji stojącej, bądź siedzącej może powodować uczucie "ciężkich nóg", czy też opuchnięcia kończyn. Na takie dolegliwości skarżą się często osoby prowadzące siedzący tryb życia lub pracujące w pozycji stojącej (nauczyciele, fryzjerzy, pracownicy biurowi, dentyści itp.). Formuła VeinProteX zawiera składniki aktywne mogące wspomóc prawidłowe funkcjonowanie naczyń krwionośnych.

Większość życia spędzamy "na nogach", dlatego też powinniśmy szczególnie o nie zadbać. Nie jest to jedynie problem estetyczny; długotrwałe nadwyrężenie może znacząco wpłynąć na kondycję nóg. Pierwszym niekorzystnym objawem może być opuchlizna, uczucie "ciężkich nóg". Opisywany dyskomfort może być potęgowany przez nadwagę, bądź przez nieodpowiednie obuwie.

Nie jesteśmy nawet w stanie wyobrazić sobie, jak ciężką pracę każdego dnia wykonują nasze żyły. Pompują krew ku górze w kierunku serca, wbrew prawu grawitacji. Dzienna ilość pompowanej krwi może osiągnąć ilość 7000 litrów. Możemy zadbać o stan naszych naczyń krwionośnych poprzez regularną aktywność fizyczną, stosując prysznic na przemian z ciepłej i zimnej wody, masaże oraz unoszenie kończyn.  Często jednak uciekamy się do tych sposobów w sytuacji, gdy odczuwamy już pewny dyskomfort nóg. Stosowanie wszystkich opisywanych sposobów jest bezsporne, ale powinniśmy również pomyśleć o profilaktyce.

Składniki aktywne Vein ProteX mogą wspomóc zdrowie i prawidłowe funkcjonowanie naczyń krwionośnych:

  • Nasiona winogron są podstawą formuły wspomagającej naczynia krwionośne.
  • Składniki polifenolowe (np. oligomeryczne proantocyjanidy, OPC) mogą wspomagać ochronę komórek przed uszkodzeniami wywołanymi przez wolne rodniki. Kompleks hesperydyny i witaminy C wykazuje silny efekt antyoksydacyjny.
  • Ponadto, poza innymi korzystnymi właściwościami przyczynia się do utrzymania prawidłowej struktury naczyń krwionośnych.
  • Oprócz wymienionych składników, produkt zawiera również imbir i kurkumę.

UWAGA!
Produkt nie może zastąpić leczenia zalecanego przez lekarza. W przypadku chorób żył należy skonsultować się z lekarzem.
Kobiety w ciąży i karmiące piersią powinny przed zastosowaniem preparatu skorzystać z konsultacji lekarskiej!
Dla osiągnięcia najlepszych rezultatów zaleca się stosowanie suplementu diety przez okres minimum 3 miesięcy.

Opakowanie: 60 tabletek

Vein ProteX

Składniki aktywne/1 tabletka:

Witamina C  -  250 mg
Metylosulfonylometan (MSM)  -  150 mg
Kompleks oligomerycznych proantocyjanidów - (z ekstraktu z nasion winogron), (std. 98% polifenolowych składników)  -  100 mg
Ekstrakt z korzenia imbiru (std. 40% gingeroli)  -  66,6 mg
Ekstrakt z kurkumy (std. 95% kurkuminoidów)  -  50 mg
Kompleks hesperydyny  -  15 mg

Sposób użycia: 1 tabletka dziennie przed posiłkiem.

Suplement diety nie może być stosowany jako substytut zróżnicowanej diety.
Nie należy przekraczać zlecanej porcji do spożycia w ciągu dnia.
Produkt należy przechowywać zamknięty w suchym i chłodnym miejscu, niedostępnym dla dzieci.

Źródło: calivita.com.pl


Copyright © 2012 www.nonisuplementy.pl

Strona ta jest prowadzona, zarządzana i stanowi własność Marka Dubiela, Niezależnego Dystrybutora produktów CaliVita® International. Wyżej wymieniony Niezależny Dystrybutor ponosi wyłączną odpowiedzialność za poszczególne treści, jak i całkowitą zawartość strony internetowej. CaliVita® International ani żaden z jej oddziałów działających w poszczególnych krajach nie ponoszą odpowiedzialności za taką witrynę. Produkty w ofercie CaliVita®, występujące na tej stronie internetowej, posiadają status suplementu diety, odnoszą się do nich odpowiednie oświadczenia zdrowotne i nie mogą mieć zastosowania oświadczenia medyczne. Żadne oświadczenie, stwierdzenie, opinia lub informacja odnosząca się do któregokolwiek suplementu diety nie mogą zastępować porady lekarskiej.