Tel.: 663 158 787
Tel.: 13 4939728

Gadu-Gadu: 31835157Gadu-Gadu: 31835157
E-mail:
biuro@nonisuplementy.pl

FULL SPECTRUM

FULL SPECTRUM
Producent: CaliVita International
Ilość: 90 tabletek
Dostępność: W magazynie
Cena detaliczna: 67,00 zł
Nasza cena: 50,00 zł
Ilość:  

calivita-full-spectrum

 

FULL SPECTRUM – witaminowe spektrum zdrowia!

Full Spectrum to kompleksowy preparat zawierający zestaw naturalnych witamin i składników mineralnych w formie łatwo przyswajalnych chelatów, w odpowiednich ilościach i proporcjach zarówno dla dzieci w wieku szkolnym, jak i dorosłych.

Witaminy to niezbędne do życia związki organiczne o różnorodnej budowie. Jednak zawrotne tempo życia i związany z tym stres, coraz większe zanieczyszczenie środowiska, spożycie żywności wysoko przetworzonej, pozbawioniej w znacznej mierze składników odżywczych sprawia, że potrzeby naszego organizmu rosną. Oto przykład: wypalenie jednego papierosa może zniszczyć ok. 100 mg witaminy C. A przecież nasz organizm potrzebuje kompleksu niezbędnych witamin, aby prawidłowo przebiegały różnorodne procesy metaboliczne.
Czerpie je głównie z żywności, ponieważ sam nie jest w stanie (z małymi wyjątkami) ich wytwarzać. Organizm, oprócz witamin, potrzebuje do sprawnego funkcjonowania również składników mineralnych, które musi dostarczyć z dietą. Dostarczenie odpowiedniej ilości składników mineralnych i witamin jest niezmiernie ważne.

Zalety Full Spectrum:

  • to kompleksowy zestaw naturalnych witamin, organicznych minerałów w formie chelatowej (tzn. łatwo przyswajalnej) oraz bioflawonoidów (w naturze występują łącznie z witaminami),
  • właściwy dla każdego, do zachowania witalności, zdrowia i urody, doskonałej kondycji fizycznej i umysłowej oraz utrzymania prawidłowego funkcjonowania organizmu,
  • spełnia wszystkie najwyższe normy jako produkt z naturalnymi witaminami oraz organicznymi minerałami w postaci chelatowej o naturalnych wiązaniach,
  • wytwarzany jest przy użyciu technologii przedłużonego działania – „timed release”, to znaczy, iż składniki aktywne są umieszczone na specjalnych nośnikach, co sprawia, że są one wchłaniane w organizmie w ciągu 8-12 godzin. Zapewnia to ich stały poziom w organizmie. Jest to szczególnie istotne w przypadku witamin rozpuszczalnych w wodzie, gdyż często są one bardzo szybko usuwane z organizmu.

We współczesnym, zabieganym świecie coraz więcej osób zwraca uwagę na użyteczność i praktyczność. Jedna tabletka Full Spectrum dostarcza naszemu organizmowi niezbędne substancje, witaminy oraz składniki mineralne, wspierające prawidłowe funkcjonowanie organizmu, w optymalnej proporcji i łatwo przyswajalnej formie.

Naturalny proces powstawania chelatu u wielu osób przebiega mało skutecznie. Osoby te z trudem przyswajają przyjmowane składniki mineralne. Np. tylko 2-10% przyjętych nieorganicznych związków żelaza zostaje wchłonięte przez organizm.

Składniki mineralne przyjmowane w formie chelatów aminokwasowych są łatwiej przyswajane, a więc i lepiej wykorzystywane. Organizm nie potrafi sam wyprodukować składników mineralnych, może je czerpać tylko z żywności.

UWAGA!
Większość preparatów witaminowo-mineralnych zawiera zestaw witamin z grupy B. Z tego powodu w okresie przyjmowania multiwitaminy mocz może przybrać charakterystyczny kolor i zapach!

Full Spectrum

Składniki aktywne/1 tabletka:
Beta-karoten – 0,9 mg
(w przeliczeniu na Witaminę A – 150 µg)
Biotyna - 40 µg
Chrom (GTF) - 25 µg
Cynk - 10 mg
Cholina - 20 mg
Inozytol - 20 mg
Jod - 80 µg
Kompleks hesperydyny - 2 mg
Kwas foliowy - 200 µg
Kwas pantotenowy - 5 mg
Mangan (chelat aminokwasowy) - 3 mg
Miedź (chelat aminokwasowy) - 1.5 mg
Molibden - 10 µg
Niacyna - 10 mg
PABA (kwas para-aminobenzoesowy) - 5 mg
Rutyna - 4 mg
Selen - 20 µg
Wapń (chelat aminokwasowy) - 50 mg
Witamina B1 - 1 mg
Witamina B12 - 2 µg
Witamina B2 - 1.1 mg
Witamina B6 - 1.2 mg
Witamina C - 60 mg
Witamina E - 7 mg
Żelazo (chelat aminokwasowy) - 4 mg

Opakowanie: 90 tabletek

Sposób użycia: 1 tabletka dziennie po posiłku lub według zaleceń.

Suplement diety nie może być stosowany jako substytut zróżnicowanej diety.
Nie należy przekraczać zlecanej porcji do spożycia w ciągu dnia.
Produkt należy przechowywać zamknięty w suchym i chłodnym miejscu, niedostępnym dla dzieci.
Źródło: calivita.com.pl


Copyright © 2012 www.nonisuplementy.pl

Strona ta jest prowadzona, zarządzana i stanowi własność Marka Dubiela, Niezależnego Dystrybutora produktów CaliVita® International. Wyżej wymieniony Niezależny Dystrybutor ponosi wyłączną odpowiedzialność za poszczególne treści, jak i całkowitą zawartość strony internetowej. CaliVita® International ani żaden z jej oddziałów działających w poszczególnych krajach nie ponoszą odpowiedzialności za taką witrynę. Produkty w ofercie CaliVita®, występujące na tej stronie internetowej, posiadają status suplementu diety, odnoszą się do nich odpowiednie oświadczenia zdrowotne i nie mogą mieć zastosowania oświadczenia medyczne. Żadne oświadczenie, stwierdzenie, opinia lub informacja odnosząca się do któregokolwiek suplementu diety nie mogą zastępować porady lekarskiej.