Tel.: 663 158 787
Tel.: 13 4939728

Gadu-Gadu: 31835157Gadu-Gadu: 31835157
E-mail:
biuro@nonisuplementy.pl

RESVERATROL PLUS

RESVERATROL PLUS
Producent: CaliVita International
Ilość: 60 kapsułek
Dostępność: W magazynie
Cena detaliczna: 160,00 zł
Nasza cena: 120,00 zł
Ilość:  

RESVERATROL PLUS – Serce jak dzwon!

resweratrol-calivitaRESVERATROL PLUS zawiera unikalny antyoksydant – resweratrol, potrójne wsparcie serca i dla układu krążenia! Idealne rozwiązanie dla potrzeb współczesnego człowieka, mającego aspiracje osiągnąć nie tylko dłuższe, ale jednocześnie zdrowsze i przepełnione energią życie!
 
Resveratrol PLUS to wyjątkowa kompozycja antyoksydantów najwyższej jakości: resweratrolu, koenzymu Q10 oraz ekstraktu z nasion winogron. Taki dobór składników wspomaga prawidłowe funkcjonowanie układu krążenia, dodaje organizmowi energii i witalności oraz spowalnia procesy starzenia.

Francuzi pomimo diety bogatej w tłuszcze nasycone, mniejszej aktywności fizycznej, rzadziej zapadają na choroby serca i układu krążenia niż Amerykanie. Przypisuje się to wysokiemu spożyciu wina, szczególnie czerwonego, które stanowi nieodłączny składnik diety Francuzów.

Czerwone wino zawiera polifenole, w tym substancję zwaną resweratrolem. Najbardziej biologicznie aktywną formą resweratrolu jest trans-resweratrol. Najwięcej tej substancji znajduje się w skórce i nasionach winogron, co wyjaśnia również jego obecność w czerwonym winie (średnio 2-3 mg/l czerwonego wina).              
Ten bardzo silny antyoksydant produkowany jest przez rośliny, w ramach systemu ochronnego przed szkodliwym promieniowaniem, grzybami i jonami metali ciężkich.

Resweratrol:

  • wykazuje silne działanie antyoksydacyjne;
  • zapewnia niezwykle wysoką ochronę przed działaniem wolnych rodników;
  • ma także korzystny wpływ na układ sercowo-naczyniowy poprzez wspomaganie właściwego ukrwienia naczyń krwionośnych, hamowanie utleniania lipidów, frakcji lipoprotein o niskiej gęstości (LDL).

Aby dostarczyć organizmowi odpowiednią ilość resweratrolu, powinniśmy pić ok. 30-50 l. czerwonego wina na dzień.
 
Dlatego firma CaliVita udostępnia Resveratrol PLUS zawierający w swoim składzie resweratrol, bez konieczności spożywania alkoholu. 1 kapsułka zawiera aż 100 mg resweratrolu (std. 50% trans-resweratrolu).

Resveratrol PLUS dodatkowo wzbogacono o ekstrakt z nasion winogron oraz koenzym Q10. Ekstrakt z nasion winogron bogaty jest w biologicznie aktywne flawonoidy – oligomeryczne proantocyjanidyny (OPC), posiadające właściwości antyoksydacyjne i korzystnie wpływające na naczynia krwionośne. Natomiast koenzym Q10 to substancja odpowiedzialna za dostarczanie każdej komórce niezbędnych ilości energii, wspomagająca funkcjonowanie układu krążenia i doskonały antyoksydant ochraniający komórki przed niekorzystnymi skutkami przemian metabolicznych.

resweratrol-energiaZalety składników aktywnych Resveratrol PLUS:

  • dodają organizmowi siły i witalności przez udział w procesach produkcji energii na poziomie komórkowym;
  • posiadają właściwości antyoksydacyjne, dzięki czemu stanowią ochronę przed szkodliwym działaniem wolnych rodników;
  • spowalniają proces starzenia się organizmu;
  • wspomagają właściwe funkcjonowanie układu krążenia.

Resveratrol PLUS polecany jest wszystkim osobom, które mają aspiracje osiągnąć nie tylko dłuższe, ale jednocześnie zdrowsze i przepełnione energią życie.

Energia, zdrowie i uroda… także dla Ciebie. Zamiast zazdrościć innym, bierz z życia to, co najlepsze. Resveratrol PLUS ułatwi Ci powrót do pełnej formy, doda energii i chęci do życia.

Resveratrol PLUS
 
Składniki aktywne/1 kapsułka:
Resweratrol (std. 50% trans-resweratrolu) 100 mg
Ekstrakt z nasion winogron 50 mg
Koenzym Q10 20 mg
 
Sposób użycia: 1 kapsułka dziennie lub wg zaleceń
 
Opakowanie: 60 kaps.

UWAGA!
Jeśli regularnie zażywasz leki, przed zastosowaniem produktu skonsultuj się z lekarzem.
Suplement diety nie może być stosowany jako substytut zróżnicowanej diety.
Nie należy przekraczać zlecanej porcji do spożycia w ciągu dnia.
Produkt należy przechowywać zamknięty w suchym i chłodnym miejscu, niedostępnym dla dzieci.
Źródło: calivita.com.pl


Copyright © 2012 www.nonisuplementy.pl

Strona ta jest prowadzona, zarządzana i stanowi własność Marka Dubiela, Niezależnego Dystrybutora produktów CaliVita® International. Wyżej wymieniony Niezależny Dystrybutor ponosi wyłączną odpowiedzialność za poszczególne treści, jak i całkowitą zawartość strony internetowej. CaliVita® International ani żaden z jej oddziałów działających w poszczególnych krajach nie ponoszą odpowiedzialności za taką witrynę. Produkty w ofercie CaliVita®, występujące na tej stronie internetowej, posiadają status suplementu diety, odnoszą się do nich odpowiednie oświadczenia zdrowotne i nie mogą mieć zastosowania oświadczenia medyczne. Żadne oświadczenie, stwierdzenie, opinia lub informacja odnosząca się do któregokolwiek suplementu diety nie mogą zastępować porady lekarskiej.