Tel.: 663 158 787
Tel.: 13 4939728

Gadu-Gadu: 31835157Gadu-Gadu: 31835157
E-mail:
biuro@nonisuplementy.pl

MEGA QPROTECT

MEGA QPROTECT
Producent: CaliVita International
Ilość: 90 tabletek
Dostępność: W magazynie
Cena detaliczna: 168,00 zł
Nasza cena: 126,00 zł
Ilość:  

Mega qProtect to wyjątkowa kompozycja naturalnych składników - eliksir młodości!

mega-antyoksydantyMega qProtect to nowoczesny kompleks przeciwutleniaczy zawierający aż 16 naturalnych antyoksydantów, niezbędnych do walki z wolnymi rodnikami. Zawiera ekstrakty roślinne  z liści miłorzębu japońskiego, zielonej herbaty i czarnej borówki, a także witaminy i składniki mineralne, wzmacniające efekt antyoksydacyjny wyciągów, usprawniające pracę mózgu, poprawiające pamięć i koncentrację, potęgujące witalność oraz wspomagające prawidłowe funkcjonowanie organizmu.

Mega qProtect to jeden z najnowocześniejszych preparatów antyoksydacyjnych - najlepszy sposób na obronę człowieka przed szkodliwymi wolnymi rodnikami. Poza dobrze znanymi witaminami antyoksydacyjnymi, zawiera także miłorząb japoński (Ginkgo Biloba), który ułatwi powrót do pełnej formy, doda energii i chęci do życia. Natomiast ekstrat z zielonej herbaty, koenzym Q10, karotenoidy pochodzące z warzyw, minerały antyoksydacyjne oraz aminokwasy to naturalne źródło witalności.

Ta wyjątkowa kompozycja składników zawarta w tym produkcie zwiększa skuteczność działania systemu obronnego organizmu. Synergizm działania zawartych w nim składników kilkakrotnie podnosi skuteczność działania pojedynczych antyoksydantów. Mega Protekt 4 Life jest doskonałym wzmacniaczem układu immonologicznego, zawierającym najmocniejsze antyoksydanty – w MEGA QPROTECT jest aż 16 przeciwutleniaczy!!!

Głównymi składnikami produktu są różne ekstrakty roślinne (np. z liści miłorzębu japońskiego, zielonej herbaty oraz czarnej borówki), które poza właściwościami antyoksydacyjnymi, znane są także z korzystnego wpływu na organizm. Produkt zawiera również witaminy oraz składniki mineralne, wzmacniające efekt antyoksydacyjny wyciągów oraz wspomagające funkcjonowanie organizmu.

Mega qProtect to wysokiej jakości, unikalny produkt stworzony w celu zwiększenia ochrony antyoksydacyjnej. Starannie dobrane składniki skutecznie wspierają prawidłowe funkcjonowanie naszego organizmu.
 
eliksir-mlodosciAntyoksydanty

Antyoksydanty to substancje pomocne w ochronie wielonienasyconych kwasów tłuszczowych przed szkodliwym wpływem wolnych rodników. W ten sposób przyczyniają się do prawidłowego działania komórek i tkanek. Wśród znanych antyoksydantów można wymienić m.in. koenzym Q10, retinol, beta-karoten, likopen, witaminy C i E, jak również składniki mineralne: selen, cynk oraz magnez.
 
Wyciągi roślinne

Miłorząb japoński to szczególna roślina. Posiada silne działanie antyoksydacyjne. Zawarte w niej flawowonoidy wspierają prawidłowe funkcjonowanie układu krążenia. Właściwy obieg krwi dostarcza komórkom tlen i składniki odżywcze, wspomagając w ten sposób fizyczno-umysłową świeżość.
 
Zielona herbata jest źródłem kofeiny, która zwiększa szybkość procesów metabolicznych, a także pomaga zachować odpowiedni refleks. Ponadto jest bogata w polifenole o działaniu antyoksydacyjnym.
 
Czarna borówka jest bogatym źródłem antyoksydacyjnych antocyjan oraz niektórych witamin.

L-cysteina, L-glutation oraz kwas alfa liponowy to składniki produktu również wykazujące silne właściwości antyoksydacyjne.

UWAGA!
Nie zaleca się przyjmowania Miłorzębu japońskiego podczas ciąży, karmienia piersią oraz przez osoby przyjmujące antykoagulanty oraz przed planowanym zabiegiem operacyjnym, ponieważ może wydłużyć czas krzepnięcia krwi.
Osoby z cukrzycą powinny skonsultować się z lekarzem przed rozpoczęciem przyjmowania produktu!

Mega qProtect

Aktywne składniki/1 tabletka:

Beta-karoten - 5 mg
(w przeliczeniu na Witaminę A – 833 µg)
Witamina A - 750 µg
Witamina C - 50 mg
Palmitynian askorbylu - 50 mg
Witamina E - 50 mg
Selen - 25 µg
Cynk - 4 mg
Mangan - 1 mg
Koenzym Q10 - 5 mg
Kompleks likopenu - 2.5 mg
L-cysteina - 50 mg
L-glutation - 5 mg
Kwas alfa-liponowy - 50 µg
Ekstrakt z liści Ginko Biloba (std. 24% flawonoglikozydów) - 10 mg
Ekstrakt z liści zielonej herbaty (std. 20% polifenoli) - 7.5 mg
Ekstrakt z borówki czarnej (std. 25% antocyjanów) - 2.5 mg

Sposób użycia: 1 tabletka dziennie po posiłku lub w większej dawce według zaleceń.

Opakowanie: 90 tabletek

Suplement diety nie może być stosowany jako substytut zróżnicowanej diety.
Nie należy przekraczać zlecanej porcji do spożycia w ciągu dnia.
Produkt należy przechowywać zamknięty w suchym i chłodnym miejscu, niedostępnym dla dzieci.
Źródło: calivita.com.pl


Copyright © 2012 www.nonisuplementy.pl

Strona ta jest prowadzona, zarządzana i stanowi własność Marka Dubiela, Niezależnego Dystrybutora produktów CaliVita® International. Wyżej wymieniony Niezależny Dystrybutor ponosi wyłączną odpowiedzialność za poszczególne treści, jak i całkowitą zawartość strony internetowej. CaliVita® International ani żaden z jej oddziałów działających w poszczególnych krajach nie ponoszą odpowiedzialności za taką witrynę. Produkty w ofercie CaliVita®, występujące na tej stronie internetowej, posiadają status suplementu diety, odnoszą się do nich odpowiednie oświadczenia zdrowotne i nie mogą mieć zastosowania oświadczenia medyczne. Żadne oświadczenie, stwierdzenie, opinia lub informacja odnosząca się do któregokolwiek suplementu diety nie mogą zastępować porady lekarskiej.